2-րդ կուրս

Հիմնական կրթության 2-րդ կուրս

  1. Ավետիսյան Նարինե (նախադպրոցական կրթություն)
  2. Ավչյան Մերի (նախադպրոցական կրթություն)
  3. Ծատրյան Սաիդա (նախադպրոցական կրթություն)
  4. Հազարումյան Գևորգ (նախադպրոցական կրթություն)
  5. Հովհաննիսյան Անի (նախադպրոցական կրթություն)
  6. Պողոսյան Շուշանիկ (նախադպրոցական կրթություն)
  7. Կիրակոսյան Սուսաննա (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  8. Հարությունյան Պայծառ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  9. Մավյան Նարեկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  10. Գրիգորյան Վլադիկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  11. Մանուկյան Գևորգ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  12. Մխիթարյան Հովսեփ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  13. Խաչատրյան Արթուր (լուսանկարչական գործ)
  14. Մարտիրոսյան Միքայել (լուսանկարչական գործ)

 

Միջնակարգ կրթության 2-րդ կուրս

  1. Մանուկյան Անահիտ (նախադպրոցական կրթություն)
  2. Պետրոսյան Հերմինե (նախադպրոցական կրթություն)
  3. Սահակյան Ալլա (նախադպրոցական կրթություն)
  4. Սարգսյան Օֆելյա (նախադպրոցական կրթություն)
  5. Վանոյան Գոհար (նախադպրոցական կրթություն)
  6. Հարությունյան Քրիստինե (նախադպրոցական կրթություն)
  7. Փաշինյան Աշխեն (նախադպրոցական կրթություն)
  8. Գաբրիելյան Գոհար (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  9. Յարմալոյան Նարեկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  10. Գրիգորյան Արթուր (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  11. Գսպոյան Նելլի (գրադարանային գործ)
  12. Բաբայան Նարինե (գրադարանային գործ)
  13. Բաբաջնյան Հասմիկ (գրադարանային գործ)
  14. Նալբանդյան Աղունիկ (գրադարանային գործ)
  15. Պարսիլյան Տիգրան (լուսանկարչական գործ)
  16. Հարությունյան Գնել (լուսանկարչական գործ)
  17. Հովհաննիսյան Անի (լուսանկարչական գործ)
  18. Տեր-Արսենյան Անի (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  19. Գասպարյան Լիլիթ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  20. Կիրակոսյան Զարուհի (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  21. Ոսկանյան Զարուհի (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  22. Խանջյան Մերի (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)

 

Կարծիք ավելացնել

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
CAPTCHA
Կարծիքը հրապարակելու համար մուտքագրեք գումարը
1 + 10 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.