1-ին կուրս

Հիմնական կրթության 1-ին կուրս

  1. Ասատրյան Անուշ (նախադպրոցական կրթություն)
  2. Հակոբյան Մարինե (նախադպրոցական կրթություն)
  3. Այվազյան Լաուրա (նախադպրոցական կրթություն)
  4. Բաղդասարյան Դիանա (նախադպրոցական կրթություն)
  5. Նիկողոսյան Տաթևիկ (նախադպրոցական կրթություն)
  6. Տեր-Գալստանյան Մարիամ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  7. Տեր-Ղազարյան Անի (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  8. Սիրադեղյան Սվետլանա (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  9. Գաբրիելյան Մարիամ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  10. Ադամյան Հակոբ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  11. Աբրահամյան Միքայել (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  12. Ղազարյան Մայիս (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  13. Թորոսյան Սամվել (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  14. Շաբոյան Աշոտ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  15. Ղուկասյան Վոլոդյա (լուսանկարչական գործ)
  16. Մալաքյան Էդիկ (լուսանկարչական գործ)
  17. Փիլիպոսյան Արմեն (լուսանկարչական գործ)
  18. Թորոսյան Արմեն լուսանկարչական գործ)

 

Միջնակարգ կրթության 1-ին կուրս

  1. Գրիգորյան Լիլիթ (նախադպրոցական կրթություն)
  2. Աթալյան Սոնա (նախադպրոցական կրթություն)
  3. Սիմոնյան Ջուլիետա (նախադպրոցական կրթություն)
  4. Ենոքյան Անահիտ (նախադպրոցական կրթություն)
  5. Օսիպով Վարդուհի (նախադպրոցական կրթություն)
  6. Իսրայելյան Աստղիկ (նախադպրոցական կրթություն)
  7. Սահակյան Անի (նախադպրոցական կրթություն)
  8. Դանիելյան Գոհար (նախադպրոցական կրթություն)
  9. Սիրեկանյան Շուշանիկ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  10. Աբրահամյան Տաթևիկ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  11. Ալեքսանյան Տաթևիկ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  12. Սեդրակյան Սեդա (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  13. Բաղդասարյան Արև (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  14. Աղալարյան Էդգար (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  15. Տերտերյան Լուիզա (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  16. Կիրակոսյան Նաիրա (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  17. Մինասյան Սոնա (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  18. Ավետիսյան Մհեր (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  19. Ավետիսյան Սանասար (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  20. Ավետիսյան Շմավոն (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  21. Մխիթարյան Մինաս (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  22. Հարությունյան Լիլիթ (գրադարանային գործ)
  23. Վարդանյան Գայանե (գրադարանային գործ)
  24. Սարգսյան Լուսինե (գրադարանային գործ)
  25. Հովսեփյան Կարինե (գրադարանային գործ)
  26. Մանուչարյան Աշխեն (գրադարանային գործ)
  27. Տոնոյան Հայարփի (գրադարանային գործ)
  28. Նազարյան Լուսինե (գրադարանային գործ)
  29. Խաչատրյան Ռաֆայել (լուսանկարչական գործ)
  30. Խաչատրյան Մարինե (լուսանկարչական գործ)
  31. Մարտիրոսյան Էրիկ (լուսանկարչական գործ)
  32. Հապետյան Մարիաննա (լուսանկարչական գործ)

Կարծիք ավելացնել

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
CAPTCHA
Կարծիքը հրապարակելու համար մուտքագրեք գումարը
6 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.