Քոլեջի ուսանողների բլոգներ

Հիմնական կրթության 1-ին կուրս

  1. Ասատրյան Անուշ (նախադպրոցական կրթություն)
  2. Հակոբյան Մարինե (նախադպրոցական կրթություն)
  3. Այվազյան Լաուրա (նախադպրոցական կրթություն) - հեռավար
  4. Բաղդասարյան Դիանա (նախադպրոցական կրթություն)
  5. Նիկողոսյան Տաթևիկ (նախադպրոցական կրթություն) - հեռավար
  6. Տեր-Գալստանյան Մարիամ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  7. Տեր-Ղազարյան Անի (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  8. Սիրադեղյան Սվետլանա (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  9. Գաբրիելյան Մարիամ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  10. Ադամյան Հակոբ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  11. Աբրահամյան Միքայել (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  12. Ղազարյան Մայիս (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում) - դուրս է եկել
  13. Թորոսյան Սամվել (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  14. Շաբոյան Աշոտ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  15. Ղուկասյան Վոլոդյա (լուսանկարչական գործ)
  16. Մկրտչյան Վրույր (լուսանկարչական գործ)
  17. Մալաքյան Էդիկ (լուսանկարչական գործ)
  18. Փիլիպոսյան Արմեն (լուսանկարչական գործ)
  19. Թորոսյան Արմեն լուսանկարչական գործ)

 

Միջնակարգ կրթության 1-ին կուրս

  1. Գրիգորյան Լիլիթ (նախադպրոցական կրթություն)
  2. Աթալյան Սոնա (նախադպրոցական կրթություն)
  3. Սիմոնյան Ջուլիետա (նախադպրոցական կրթություն)
  4. Ենոքյան Անահիտ (նախադպրոցական կրթություն) - հեռավար
  5. Օսիպովա Վարդուհի (նախադպրոցական կրթություն)
  6. Իսրայելյան Աստղիկ (նախադպրոցական կրթություն)
  7. Սահակյան Անի (նախադպրոցական կրթություն)
  8. Դանիելյան Գոհար (նախադպրոցական կրթություն)
  9. Սիրեկանյան Շուշանիկ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  10. Աբրահամյան Տաթևիկ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  11. Ալեքսանյան Տաթևիկ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  12. Սեդրակյան Սեդա (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  13. Բաղդասարյան Արև (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  14. Աղալարյան Էդգար (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  15. Տերտերյան Լուիզա (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  16. Կիրակոսյան Նաիրա (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  17. Մինասյան Սոնա (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  18. Ավետիսյան Մհեր (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  19. Ավետիսյան Սանասար (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  20. Ավետիսյան Շմավոն (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  21. Մխիթարյան Մինաս (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  22. Հարությունյան Լիլիթ (գրադարանային գործ)
  23. Վարդանյան Գայանե (գրադարանային գործ)
  24. Սարգսյան Լուսինե (գրադարանային գործ)
  25. Հովսեփյան Կարինե (գրադարանային գործ)
  26. Մանուչարյան Աշխեն (գրադարանային գործ)
  27. Տոնոյան Հայարփի (գրադարանային գործ)
  28. Նազարյան Լուսինե (գրադարանային գործ)
  29. Խաչատրյան Ռաֆայել (լուսանկարչական գործ) 1,  2
  30. Խաչատրյան Մարինե (լուսանկարչական գործ)
  31. Մարտիրոսյան Էրիկ (լուսանկարչական գործ)
  32. Հապետյան Մարիաննա (լուսանկարչական գործ)

 

Հիմնական կրթության 2-րդ կուրս

  1. Ավետիսյան Նարինե (նախադպրոցական կրթություն)
  2. Ավչյան Մերի (նախադպրոցական կրթություն)
  3. Ծատրյան Սաիդա (նախադպրոցական կրթություն)
  4. Հազարումյան Գևորգ (նախադպրոցական կրթություն)
  5. Հովհաննիսյան Անի (նախադպրոցական կրթություն)
  6. Պողոսյան Շուշանիկ (նախադպրոցական կրթություն)
  7. Կիրակոսյան Սուսաննա (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  8. Հարությունյան Պայծառ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  9. Մավյան Նարեկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  10. Գրիգորյան Վլադիկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  11. Մանուկյան Գևորգ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  12. Մխիթարյան Հովսեփ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  13. Խաչատրյան Արթուր (լուսանկարչական գործ)
  14. Մարտիրոսյան Միքայել (լուսանկարչական գործ)

 

Միջնակարգ կրթության 2-րդ կուրս

  1. Մանուկյան Անահիտ (նախադպրոցական կրթություն)
  2. Պետրոսյան Հերմինե (նախադպրոցական կրթություն)
  3. Սահակյան Ալլա (նախադպրոցական կրթություն)
  4. Սարգսյան Օֆելյա (նախադպրոցական կրթություն)
  5. Վանոյան Գոհար (նախադպրոցական կրթություն)
  6. Հարությունյան Քրիստինե (նախադպրոցական կրթություն)
  7. Փաշինյան Աշխեն (նախադպրոցական կրթություն)
  8. Գաբրիելյան Գոհար (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  9. Յարմալոյան Նարեկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  10. Գրիգորյան Արթուր (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  11. Գսպոյան Նելլի (գրադարանային գործ)
  12. Բաբայան Նարինե (գրադարանային գործ)
  13. Բաբաջանյան Հասմիկ (գրադարանային գործ)
  14. Նալբանդյան Աղունիկ (գրադարանային գործ)
  15. Պարսիլյան Տիգրան (լուսանկարչական գործ)
  16. Հարությունյան Գնել (լուսանկարչական գործ)
  17. Հովհաննիսյան Անի (լուսանկարչական գործ)
  18. Տեր-Արսենյան Անի (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  19. Գասպարյան Լիլիթ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  20. Կիրակոսյան Զարուհի (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  21. Ոսկանյան Զարուհի (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  22. Խանջյան Մերի (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)

     

Հիմնական կրթության 3-րդ կուրս

  1. Աղաջանյան Անուշ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  2. Տերտերյան Մարիանա (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  3. Ասլանյան Աստղիկ (նախադպրոցական կրթություն)
  4. Գևորգյան Անի (նախադպրոցական կրթություն)
  5. Ժամհարյան Տաթևիկ (նախադպրոցական կրթություն)
  6. Կարապետյան Գայանե (նախադպրոցական կրթություն)
  7. Հովհաննիսյան Կարինե (նախադպրոցական կրթություն)
  8. Հովհաննիսյան Նազենի (նախադպրոցական կրթություն)
  9. Միրանյան Շուշան (նախադպրոցական կրթություն)
  10. Սահակյան  Աղավնի (նախադպրոցական կրթություն)
  11. Աղաջանյան Ելիզավետա (նախադպրոցական կրթություն)
  12. Կիրակոսյան Կարեն (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  13. Սարգսյան Բագրատ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  14. Բիչախչյան Կարեն (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  15. Խաչատրյան Կարեն (լուսանկարչական գործ)
  16. Խլոյան Գոռ (լուսանկարչական գործ)
  17. Կարապետյան Նորայր (լուսանկարչական գործ)
  18. Գրիգորյան Կարեն (hացաթխման, մակարոնեղենի և հրուշակեղենի տեխնոլոգիա՝ հիմնական և միջնակարգ կրթության հիմքով)



Միջնակարգ կրթության 3-րդ կուրս, հիմնական կրթության 4-րդ կուրս

  1. Գրիգորյան Եվգինե (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  2. Աբրահամյան Սոնա (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  3. Ստեփանյան Անուշ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  4. Տեր-Արսենյան Արմինե (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  5. Օրդյան Սաթենիկ (ֆիզիկական կուլտուրա և սպորտ)
  6. Սիրադեղյան Մանվել (լուսանկարչական գործ)
  7. Պողոսյան Շողիկ Գաբրիել-Սուրենի (լուսանկարչական գործ)
  8. Միրզոյան Արմեն (լուսանկարչական գործ)
  9. Հովհաննիսյան Մարիամ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  10. Ասատրյան Սոֆյա (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  11. Հովհաննիսյան Անուշ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  12. Գևորգյան Լարիսա (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)

 

Նախադպրոցական (հեռավար)

  1. Եղշատյան Հասմիկ 
  2. Վարոսյան Ամալյա
  3. Ամուջանյան Նարինե
  4. Կարապետյան Սոնա
  5. Եսայան Արմինե
  6. Մանուկյան Մերի
  7. Փամբուխչյան Լուսինե
  8. Մարտիրոսյան Լիանա
  9. Թորոսյան Անահիտ
  10. Թիզյան Լուսինե
  11. Բագրատյան Վեներա
  12. Փանդունց Հասմիկ
  13. Թովմասյան Արուսյակ

«Կարի արտադրության տեխնոլոգիա» մեկամյա ուսուցման խումբ

«Պարտեզապուրակային գործ» մեկամյա ուսուցման խումբ

  1. Անտոնյան Նինա
  2. Ապոյան Իրինա
  3. Բորիկյան Լևոն
  4. Գևորգյան Արսեն
  5. Դալլաքըան Գեորգի
  6. Եղոյան Գոհար
  7. Թոփչյան Հասմիկ
  8. Կարապետյան Մարալ
  9. Կիրակոսյան Օլյա
  10. Հայրյան Վարդուհի
  11. Հարությունյան Թամար
  12. Մելքոնյան Անահիտ
  13. Ներսիսյան Քնարիկ
  14. Շահնազարյան Արեն
  15. Ուզունյան Հասմիկ
  16. Պողոսյան Հասմիկ
  17. Սահակյան Վարազդատ
  18. Փաշինյան Բաբկեն
  19. Փաշինյան Էդմոնդ
  20. Խանջյան Ռուզաննա

 

Կարծիք ավելացնել

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
CAPTCHA
Կարծիքը հրապարակելու համար մուտքագրեք գումարը
13 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.